ثانیه شماری برای جدایی آنجلینا جولی و براد پیت!!

 

آنجلینا جولی و برادپیت

برادر براد پیت در این اواخر از این ستاره سینما خواسته تا از جولی جدا شود چرا که ادامه زندگی با او میتواند موجب از هم پاشیدگی خانواده پیت شود.

 

این در شرایطی است که پیت دراین هفته در برنامه کمک به زلزله زدگان هاییتی در لس انجلس حاضرشد اما انجلینا در نیویورک در یک برنامه عکاسی شرکت کرده بود.در گزارش مجزایی در هفته گذشته اشاره شده بود که این زوج به وکیل شناخته شده ای در بورلی هیلز مراجعه کرده وبرای مشخص شدن تمامی جوانب جدایی شان سندی 350 میلیون دلاری را امضا کرده اند.
داگ برادر 41 ساله براد معتقد است ادامه زندگی این زوج می تواند شرایط را برای خانواده پیت که اختلافات شدیدی با عروس شان دارند سخت تر از گذشته کند.
 

 خانه آنجلینا جولی

به دنبال بالا گرفتن این اختلافات بود که این زوج کریسمس بدی را سپری کردند و انجلینا حاضر نشدتا با خانواده براد پیت دیداری داشته باشد وهمسر و بچه‌هایش را در شب سال نو تنها گذاشت .آنها همچنین بر سر قبول  سرپرستی کودک هفتم دچار اختلاف شده‌اند. جولی خواهان قبول سرپرستی کودکی عراقی از سوریه شده بود ولی پیت اصرار دارد که شش بچه برای یک خانواده کافی است.

 

آجلینا جولی و براد پیت


از سوی دیگر جین مادر براد پیت که از ابتدا با زندگی مشترک پسرش و جولی مخالف بود همچنان با جنیفر انیستون همسر اسبق پیت ارتباط خانوادگی دارد و اصرار پیت برای نقل مکان به نیواورلئان و زندگی در نزدیکی خانواده اش با مخالفت شدید جولی روبرو شده است.


 
سیمرغ: هنوز بسیاری از دوستان و نزدیکان آنجی و براد این جریان را قبول نکرده اند و اعلام کردند که این دو هیچ مشکلی بایکدیگر ندارند و به زندگی خود ادامه خواهند داد.
شب گذشته نیز اتومبیل هردوی آنها در خانه‌شان در لس‌آنجلس دیده شده است. همین موضوع باعث شده است که تا حدودی از میزان شایعات کاسته شود

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 بهمن 1388    | توسط: مریم حدائق    |    | نظرات()